Patrick Vellner i Tennil Reed-Beuerlein dominują na torze przeszkód CrossFit Games

3443
Jeffry Parrish

Długo oczekiwany indywidualny tor z przeszkodami w ramach imprezy Reebok CrossFit Games 2017 zakończył się dzisiaj, a jego wyniki zostały opublikowane. Patrick Vellner zajmuje pierwsze miejsce w przypadku mężczyzn, podczas gdy Tennil Reed-Beuerlein zajmuje pierwsze miejsce w przypadku kobiet.

Pierwsze miejsce Vellnera stawia go w pierwszej dziesiątce mężczyzn na dziewiątym miejscu, a Reed-Beuerlein awansował na trzecie miejsce. Obecni liderzy na pierwszym miejscu Mat Fraser i Tia-Clair Toomey zajęli odpowiednio 6. i 12. miejsce.

Od pierwszej do drugiej istniała przyzwoita przepaść między finiszami mężczyzn i kobiet (najmniejsza różnica w pierwszej dwójce wynosiła cztery sekundy między Vellnerem i Steatem Hoernerem). Poniżej znajdziesz listę pięciu najlepszych mężczyzn i kobiet, którzy ukończyli wyścig, wraz z ich czasami finałowymi.

Top Five mężczyzn Top Five kobiet
1. Patrick Vellner - 1:04.35 1. Tennil Reed-Beuerlein - 1:21.8
2. Streat Hoerner - 1:08.97 2. Anna Tobias - 1:30.6
3. Cody Anderson - 1:09.39 3. Bethany Branham - 1:35.0
4. Noah Ohlsen - 1:12.79 4. Annie Thorisdottir - 1:35.3
5. Jonne Koski - 1:29.76 5. Katrin Davidsdottir - 1:41.3

Jeśli przegapiłeś akcję z dzisiejszego dnia, każdy zawodnik musiał zakwalifikować się przez dwa biegi, zanim dostał się do rundy finałowej. Każdy zawodnik ścigał się w początkowym biegu, a następnie awansował, jeśli kończył w pierwszej dwójce, lub wylądował na jednym z nich Dzika karta przedziały czasowe.

Ostatnich pięciu zawodników (ostatni bieg) wszystkie zarabiały od pierwszego do piątego, a ich rozmieszczenie wskazywało na kolejność, w jakiej skończyli, niezależnie od czasu. Zawodnicy, którzy znaleźli się w pierwszej piątce na 6-20 miejscu, zdobyli punkty na podstawie ich czasu ukończenia w półfinałach (runda druga). A dla zawodników, którzy ukończyli 20+, o ich miejscu zadecydował inicjał (pierwszy bieg) czas.

Jeśli chcesz obejrzeć całą imprezę na torze przeszkód, sprawdź zamieszczone poniżej miejsce na Facebooku CrossFit Games. Dla tych, którzy są zainteresowani tylko oglądaniem biegów finałowych, przejdź do 1:12 dla mężczyzn i 2:27 dla kobiet.