James Hollingshead wygrywa konkurs Europa Pro Bodybuilding Contest 2020

3578
Milo Logan

11 października 2020 r. Był przełomowym dniem dla brytyjskiej społeczności siłowej. W strongman Luke Stoltman ustanowił brytyjski rekord w Log Press, wyciskając 221 kilogramów (487 funtów) nad głową w serii Feats of Strength. Jeśli chodzi o kulturystykę brytyjską, to James Hollingshead znalazł się na pierwszych stronach gazet. Zrobił to, podróżując do Hiszpanii i wygrywając program Europa Pro 2020. Wielu fanów zastanawia się, co mogło się stać, odkąd Mamdouh Elssbiay (znany również jako Big Ramy) nie był w stanie konkurować z powodu pozytywnego wyniku testu na COVID-19, ale konkurs dotyczy tego, kto jest na scenie, a Hollingshead z pewnością ujawnił swoją obecność. Oprócz tego, że Hollingshead był jego pierwszym zawodowym zwycięstwem, ma teraz również kwalifikacje do debiutu w Mr. Odcinek Olympia w grudniu.

Zwycięzca: James Hollingshead

Hollingshead od początku przygotowań do zawodów jasno dał do zrozumienia, że ​​oddaje swoje wysiłki w hołdzie swojemu przyjacielowi i rodakowi, zmarłemu Luke'owi Sandoe. Jego wysiłki okazały się warte zaangażowania, ponieważ na tych zawodach był w najlepszej formie w swojej karierze. Jego definicja i opalenizna były na miejscu. Wydawał się większy niż w poprzednich konkursach. Chociaż mogły toczyć się dyskusje na temat niższych miejsc, zwycięzca nie miał wątpliwości.

2. miejsce - Lukas Osladil

Osladil zawsze zajmuje czołowe miejsce w każdym programie, w którym bierze udział, ale twierdzenie, że zwycięstwo wymykało mu się z więcej niż jednej okazji. Na tej wystawie sędziowie umieścili go na drugim miejscu zarówno w eliminacjach, jak i finałach. Dobrze prezentuje się na scenie, ale zmierzył się ze zwycięzcą, który był w najlepszej formie.
Chociaż nie wygrał pokazu, jest dobra wiadomość dla Osladila i zdobywcy trzeciego miejsca. Pierwsza trójka w tym konkursie zakwalifikuje się do Olimpii. Ta zmiana została wprowadzona z powodu pandemii COVID-19, która wpłynęła na cały sezon konkursowy.

III miejsce - Rafael Brandao

Brandao wyglądał imponująco na scenie, ale nie miał takiej kondycji i definicji, jak Hollingshead. Chociaż był większy od zwycięzcy, a jego ramiona wyróżniały się w składzie, wydawało się, że walczył z utrzymywaniem pozycji podczas pozowania, podczas gdy Hollingshead poruszał się i pozował bez żadnych problemów. Na szczęście jego miejsce również wystarczy, by w grudniu przeniósł się do Las Vegas.

Inni zwycięzcy

Na tym wydarzeniu walczyły o inne dywizje. W konkursie 212 zwyciężył Angel Calderon Frias z Hiszpanii. Guiseppe Zagarella z Włoch zdobył tytuł Classic Physique, podczas gdy zawody w męskiej sylwetce zostały przyznane francuskiej Youcee Djoudi.

Jeśli chodzi o dywizje żeńskie, Margarita Zamalova z Republiki Czeczeńskiej wyjechała z trofeum za I miejsce w kulturystyce kobiet. Finka Minna Pajulahti zajęłaby pierwsze miejsce w Fitness jednym punktem sędziego. Na tym pokazie zwyciężył inny sportowiec z Wielkiej Brytanii. To byłaby zdobywczyni liczb Rhea Gayle. W zawodach w sylwetce kobiet Anne-Lorraine Mohn z Francji zdobyła najwyższe wyróżnienia. Ostatecznie mistrzynią kategorii bikini została Adrianna Kaczmarek z Polski. Wszyscy ci zwycięzcy będą ponownie widziani na olimpiadzie w walce o mistrzostwo świata w swoich dywizjach.

Wyróżniony obraz: Instagram / hollingshead89