Fraser i Toomey wygrają 1.etap gier CrossFit 2020

712
Joseph Hudson

To oficjalne, Mat Fraser i Tia-Clair Toomey wygrali 1.etap CrossFit Games. Toomey, Fraser i pozostali kwalifikatorzy pokonali mentalne wyzwanie wirtualnej rywalizacji i złowrogich treningów, takich jak Nasty Nancy, o szansę rywalizacji o tytuł Najlepszego na Ziemi i 300 000 dolarów każdy w Aromas w Kalifornii w październiku. 19-25.

[Powiązane: Wyniki i tablica wyników zawodów CrossFit 2020]

Finaliści 2020 CrossFit Games

Chociaż Fraser i Toomey pozostawali na jednym miejscu przez cały weekend, miejsca 2-5 zmieniały się regularnie. Oto, kto dołączy do panującego Fittest on Earth w The Ranch.

Okropne wyniki Annie

Ten trening zaczyna się od 150 powtórzeń każdego z podwójnych brzuszków i brzuszków GHD, po których następuje schemat powtórzeń zstępujących 5-4-3-2-1 ze stosunkowo ciężkim czyszczeniem. Fraser dość łatwo wygrał w kategorii mężczyzn, co nie jest szokiem. Pierwotnie zostało zgłoszone przez kwaterę główną CrossFit, że Kara Saunders wygrała to wydarzenie dla kobiet. Jednak po dalszej analizie i korekcie czasu zwycięzcą zawodów jest Tia-Clair Toomey.

Nasty Nancy Wyniki

Okazało się, że był to jeden z bardziej wymagających treningów. Z powodu powtarzających się problemów, David Shorunke wycofał się z igrzysk po wydarzeniu 5.

Wyniki przy trzymaniu wolnostojącej ręki

Aby zakończyć swój dominujący występ w bloku trzecim, Katrín Tanja Davíðsdóttir złożyła ogromne oświadczenie, utrzymując wolnostojącą pozycję na rękach o 41 sekund dłużej niż zdobywca drugiego miejsca, Kari Pearce.

Divison dla mężczyzn

Fraser udowodnił, że w tym roku jest niemal niepowstrzymany, wygrywając wydarzenia 1, 3, 5 i 7 oraz zajmując drugie miejsce w wolnostojącej pozycji na rękach. Chociaż drugie miejsce Noah Ohlsen stoczył godną podziwu walkę, wyprzedził Frasera o 168 punktów (nie, to nie jest literówka). Ku zaskoczeniu prawie wszystkich, 21-letni Justin Medeiros zajął trzecie miejsce po zajęciu drugiego miejsca w Nasty Nancy i czwartego w Awful Annie.

Fraser odszedł z Nasty Nancy, wydarzeniem, w którym sportowcy ukończyli pięć rund biegu na 500 metrów, 15 przysiadów nad głową i 15 burpee na czas. Chociaż, kto jest zaskoczony? Amerykanin zmiażdżył każdą wersję tradycyjnych WODów, pokonując wicemistrzów Friendly Fran, Damn Diane i Nasty Nancy odpowiednio o 47, 12 i 16 sekund. Pomimo, że Chandler Smith zajął trzecie miejsce w Damn Diane z czasem 18:43, stracił pierwszą piątkę o dwa punkty. Samuel Kwant i Jeffrey Adler zajęli czwarte i piąte miejsce z 449 i 420 punktami.

Dywizja kobiet

Katrín Tanja Davíðsdóttir nadrobiła poważny grunt w pierwszej połowie drugiego dnia, wygrywając Nasty Nancy i wolnostojącą ręką. Skończyła się na siódmym miejscu w Awful Annie, ale nadal była w stanie zapewnić czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej i wycieczkę do The Ranch. Dołączą do niej Toomey, liderka dywizji, Brooke Wells na drugim miejscu, Haley Adams na trzecim i Kari Pearce, która zamyka pierwszą piątkę. Pearce właśnie pokonał Norwegię Kristin Holte o dwa punkty.

Tia-Clair Toomey wygrała Awful Annie z czasem 8:01. Na piątym miejscu Awful Annie była Ragnheiður Sara Sigmundsdóttir, która zajęła 21. miejsce w klasyfikacji generalnej.

Dzięki uprzejmości CrossFit

Po pełnym wrażeń weekendzie wyłoniono pięciu najlepszych finalistów Igrzysk. Teraz sportowcy muszą zregenerować siły, przegrupować się i przygotować do osobistego zawodów, aby wyłonić najsprawniejszego na Ziemi.

Wyróżnione napisy graficzne, od lewej do prawej: @katrintanja na IG; @nohlsen na IG; CrossFit (Toomey & Fraser); @brookewellss na IG; justin_medeiros34 na IG