CrossFit Games Podsumowanie regionu Pacyfiku Webb i Newbury Win, Toomey Close Behind

3534
Yurka Myrka

Ostatni dzień 2017 CrossFit Games Pacific Regional dobiegł końca w Wollongong w Australii, a znane nazwiska znajdują się na szczycie tabeli liderów. Kara Webb zdołała pokonać Tia-Clair Toomey, aby zająć pierwsze miejsce w finałowym dniu obgryzania paznokci dla kobiet, podczas gdy James Newbury zajął pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn.

[Przeczytaj tutaj, aby dowiedzieć się, jak oglądać rozgrywki regionalne Reebok CrossFit Games 2017!]

Trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej kobiet przez cały weekend były wymieniane między weteranami Igrzysk, Webbem, Toomeyem i Aletheą Boon. Webb zajął pierwsze miejsce w Event 6, prawie wyprzedzając Toomeya o dziesięć punktów. Boon zajął pierwsze miejsce w trzecim dniu z dwoma pierwszymi miejscami w Event 4 i 5, ale zajął 18. miejsce na Event 6 i zajął trzecie miejsce.

Po imponującym drugim i trzecim dniu, weteranka gier, Madeline Sturt, wspięła się w tabeli liderów, aby zająć czwarte miejsce, a piąty był kontrolowany przez Jessicę Coughlan, która ma nadzieję na Games.

Dwukrotnie zajął pierwsze miejsce w zawodach 3 i 4, weteran gier James Newbury w drugim dniu posunął się na tyle daleko, aby pozostać numerem jeden. Drugie miejsce zajął obiecujący Games Ricky Garard, który przegapił zeszłoroczne igrzyska o jedno miejsce.

Games Veterans Zeke Grove i Rob Forte zajęli trzecie i czwarte miejsce, podczas gdy Mitchell Sinnamon kontrolował piąte miejsce przez trzy dni.

Na szczęście nie było żadnych doniesień o poważnych zawodach kończących kontuzje w tym regionie, poza tym, że Khan Porter kontynuował po poprawieniu klatki piersiowej pierwszego dnia.

W tym artykule umieściliśmy wideo z wydarzenia Pacific Individual Event 6 poniżej.

Poniżej znajduje się 5 najlepszych wyników po pierwszym dniu dla kobiet, mężczyzn i drużyn: