CrossFit Games ogłasza zwycięzców Liftoff. Jak porównujesz swoje wyciągi?

2732
Quentin Jones

Wczoraj CrossFit Games ogłosiło dwóch mistrzów tegorocznego CrossFit Liftoff. Dwóch nowo koronowanych mistrzów to Cameron Pernich i Kelsey Kiel, obaj mają doświadczenie w Reebok CrossFit Games. Pernich startował w zespołach CrossFit Verdant Green w 2015 i Boise CrossFit w 2016, podczas gdy Kiel rywalizował z CrossFit Parralax w 2016.

Tegoroczny CrossFit Liftoff odbył się w dniach 28 listopada - 5 grudnia. W tym czasie sportowcy mogli nagrać swoje najlepsze rwanie i czyszczenie i szarpanie w celu przesłania wideo, rejestrując jednocześnie swój najlepszy wynik w treningu GPP przewidzianym na start.

Pierwsza trójka mężczyzn i kobiet

Zobacz trzech najlepszych graczy, którzy ukończyli wyścig, zarówno w kategorii kobiet, jak i mężczyzn, poniżej, wraz z ich najlepszymi zdobyczami i czystymi szarpnięciami (i gdzie sklasyfikowano ich wyciągi). Pamiętaj, że te najlepsze próby zostały również połączone z wynikiem treningu GPP, aby nagrodzić ich rankingi.

Pierwsza trójka mężczyzn Chwyć i wyczyść i szarpnij
Cameron Pernich 325 funtów (11. miejsce) I 385 funtów (18. miejsce)
Nicholas Urankar 305 funtów (24 miejsce) I 375 funtów (19.)
Aleksandr Tkachenko 352 funtów (5 miejsce) I 418 funtów (7 miejsce)
Pierwsza trójka kobiet Chwyć i wyczyść i szarpnij
Kelsey Kiel 202 funty (10 miejsce) I 257 funtów (1.)
Anna Rode 200 funtów (12.) I 240 funtów (12.)
Cassidy Duffield 212 funtów (4.) I 257 funtów (1.)

W tym roku Pernich ważył 224 funty. Najlepszy wynik w podrywaniu i czystym jerku Pernicha uplasował się na 15. miejscu w klasyfikacji generalnej, ale jego drugie miejsce w treningu GPP wystarczyło, by zdobyć koronę. To była powtórna wygrana dla Pernicha, ponieważ wygrał także start w 2016 roku.

Kiel ważyła 168 funtów i zajęła miejsce w pierwszej dziesiątce za najlepszą sumę podrywu i czystego i jerka. Wynik GPP zapewnił jej 12. miejsce, co wystarczyło, aby przypieczętować pierwsze miejsce. Zarówno Kiel, jak i Pernich odchodzą z 3000 $.00 USD nagroda za pierwsze miejsce.

Inne ważne wzmianki

Oprócz tegorocznej trójki najlepszych zawodników, chcieliśmy zwrócić uwagę na kilka innych dużych podniesień, które wyróżniono w CrossFit Games. Ogólnie rzecz biorąc, 53 kg olimpijka z 2016 roku Evagelia Veli zabrała do domu najlepszą zawodniczkę funt za funt drugi rok z rzędu. Skończyła z wyrwaniem 205 funtów i czystym i jerkiem 249 funtów.

Najlepszy chwyt dla mężczyzn zanotował Gor Minasyan, który ważył 396 funtów przy wadze 310 funtów, a najlepszy podryw i szarpnięcie 496 funtów uderzył Aleksanyan Ruben.

Dla kobiet Quiana Welch (masa ciała 170 funtów) zapieczętował najlepszy chwyt o wadze 224 funtów, podczas gdy Cassidy Duffield zajął pierwsze miejsce w clean & jerk z 257 funtami (masa ciała 150 funtów). Wszyscy najlepsi zawodnicy zarobią 3000 $.00 USD.

Zrzut ekranu funkcji ze strony @cpernich na Instagramie.