CrossFit Games Pacific Region Dzień 1 Tia-Clair Toomey i Kara Webb zremisowali

3406
Thomas Jones

Pierwszy dzień zawodów Reebok CrossFit 2017® Games Pacific Regional zakończyło się kilkoma wielkimi nazwiskami na szczycie tabeli liderów w Wollongong w Australii. 5-krotna weteranka gier, Kara Webb, walczy łeb w łeb z 2-krotną zdobywczynią drugiego miejsca w Games, Tia-Clair Toomey. Jeśli chodzi o mężczyzn, weteran Igrzysk, Zeke Grove, przygotował się na dobry początek.

Toomey zajął pierwsze miejsce w wydarzeniu 1 i drugie w wydarzeniu 2, podczas gdy Webb zajął przeciwne miejsce, zajmując drugie miejsce w wydarzeniu 1 i pierwsze w wydarzeniu 2. Trzeci jest kontrolowany przez 2-krotną weterankę Games, Aletheę Boon.

Czwarte miejsce zajmuje mająca nadzieję na Games Jessica Coughlan, a piąte miejsce zajmuje Helen Harding, która zajęła pierwsze miejsce w 2016 roku Masters (40-44). Ciekawostką w pierwszej piątce kobiet jest to, że żadna z tych zawodniczek nie ukończyła zawodów wyżej niż na piątej pozycji. Razem jako pierwsza piątka mają fenomenalny start, ale czy potrafią utrzymać tempo?

[Przeczytaj tutaj, aby dowiedzieć się, jak oglądać rozgrywki regionalne Reebok CrossFit Games 2017!]

Grove zajmuje pierwsze miejsce wśród mężczyzn, a weteran igrzysk James Newbury jest obecnie z nim związany punktami. Podczas gdy punkty są remisowe, Grove technicznie pozostaje numerem jeden, ponieważ zajął pierwsze miejsce w Wydarzeniu 2.

Trzecie miejsce zajmuje 5-krotny weteran Games Rob Forte. Miejmy nadzieję, że Matt Mcleod zajął czwarte miejsce, a 2-krotny weteran gier Mitchell Sinnamon zajmuje piąte miejsce. Pięciu najlepszych zawodników mężczyzn ukończyło wyścig na siódmej lub niższej pozycji w pierwszych dwóch konkurencjach.

Jeśli chodzi o kontuzje, do tej pory widzieliśmy tylko jeden, który został zgłoszony na stronie Instagram Khan Porter. Poprawił prawą klatkę piersiową podczas rozgrzewki przed drugim wydarzeniem, ale będzie kontynuował rywalizację w zawodach.

W tym artykule umieściliśmy wideo z wydarzenia Pacific Individual Event 2 poniżej.

Poniżej znajduje się 5 najlepszych wyników po pierwszym dniu dla kobiet, mężczyzn i drużyn: