Wszystkie najlepsze czasy i liczby w 2. tygodniu zawodów regionalnych CrossFit

3263
Quentin Jones
Wszystkie najlepsze czasy i liczby w 2. tygodniu zawodów regionalnych CrossFit

Podobnie jak w zeszłym tygodniu, oferujemy Wam kompleksowy sklep z czasami i liczbami na drugi weekend zawodów CrossFit Regionals. Ctrl + F, aby wyszukać to, czego szukasz, i poszukać podsumowania najlepszych czasów i wyników niezależnie od regionu pod koniec weekendu!

Wydarzenie drużynowe 1:

Atlantic Regional

15:49:78 Dusza zespołu

15:56:93 Hustle Hard CrossFit

16:13:33 12 lwów pracowniczych

16:41:98 CrossFit Explode

16:49:48 Zespół wykuwa wojownika

Region Zachodni

17:06:25 Boise CrossFit Rainbow

17:10:28 CrossFit Marysville

17:40:99 Dolina Spokane

18:00:17 CrossFit Reflexion

18:02:02 Lane 5 Lekkoatletyka

Wydarzenie drużynowe 2:

Atlantic Regional

9525 funtów duszy zespołowej (remis dla aktualnego rekordu wydarzenia)

9260 funtów CrossFit Laminin

8995 funtów CrossFit Bound

8995 funtów Team KTB

8770 funtów CrossFit Explode

Region Zachodni

8240 funtów Pracuj ciężko, na żywo Fit

8055 funtów Verdant CrossFit

8035 funtów Boise CrossFit Rainbow

7995 funtów CrossFit Marysville

7320 funtów CF Duratus

Wydarzenie drużynowe 3:

Atlantic Regional

6335 funtów CrossFit Bound

6335 funtów CrossFit West Springfield

6160 funtów HustleHard CrossFit

5860 funtów duszy zespołowej

5490 funtów Team Forging The Warrior

Region Zachodni

5675 funtów Boise CrossFit Rainbow

5675 funtów Northwest Siła i wydajność

5520 funtów CrossFit Marysville

4735 funtów Lane 5 Lekkoatletyka

4715 funtów CrossFit Fort Vancouver

Wydarzenie drużynowe 4:

Atlantic Regional

13:33:39 12 Labors Lions (aktualny rekord wydarzenia)

13:55:39 Dusza zespołu

14:17:97 HustleHard CrossFit

14:21:97 CrossFit Explode

14:32:54 Drużyna CrossFit

Region Zachodni

15:01:08 CrossFit Marysville

15:14:58 CrossFit Fort Vancouver

15:14:83 Boise CrossFit Rainbow

15:20:66 Niepokonany CrossFit

15:52:63 CrossFit AI

Wydarzenie drużynowe 5:

Atlantic Regional

Czapka + 30 duszy zespołowej

Czapka + 34 CrossFit Bound

Czapka + 38 The CrossFit Squad

Czapka + 38 HustleHard CrossFit

Czapka + 43 Team KTB

Region Zachodni

Czapka + 33 CF Duratus

Czapka + 40 Boise CrossFit Rainbow

Czapka + 41 Northwest Iron

Czapka + 42 Verdant CrossFit

Czapka + 43 CrossFit Fort Vancouver

Wydarzenie drużynowe 6

Atlantic Regional

14:52:79 12 Lwy pracownicze

15:18:12 The CrossFit Squad

15:44:64 CrossFit Laminin

15:52:87 CrossFit North Charleston

16:03:92 Hustle Hard CrossFit

Region Zachodni

14:29:31 CF Duratus

14:44:55 Boise CrossFit Rainbow

15:44:97 CrossFit Marysville

15:59:09 CrossFit Reflexion

16:09:80 Lane 5 Lekkoatletyka

Wydarzenie drużynowe 7

Atlantic Regional

6:45:97 CrossFit Bound

6:50:48 12 Lwy pracownicze

7:00:09 The CrossFit Squad

7:18:26 Dusza zespołu

7:26:71 HustleHard CrossFit

Region Zachodni

6:52:17 CrossFit Fort Vancouver

7:00:83 Boise CrossFit Rainbow

07:39:43 Lane 5 Lekkoatletyka

8:12:22 CrossFit Marysville

8:14:70 CF Duratus

Wydarzenie drużynowe 8

Atlantic Regional

12:30:31 TEAM CrossFit Miłość

12:58:07 Peak 360 CrossFit

13:01:14 CrossFit Explode

13:09:67 Zespół KTB

13:11:14 Zespół wykuwa wojownika

Region Zachodni

12:27:45 Boise CrossFit Rainbow (bieżący rekord zawodów)

13:03:47 Lane 5 Lekkoatletyka

13:15:99 Dolina Spokane

13:42:85 CrossFit Marysville

13:58:20 Verdant CrossFit

Wydarzenie drużynowe 9

Atlantic Regional

22:14:88 12 Lwy pracownicze

23:12:60 HustleHard CrossFit

23:48:08 Dusza zespołu

Czapka CrossFit Laminin

Czapka + 1 The CrossFit Squad

Region Zachodni

23:43:75 Spokane Valley

24:37:89 CrossFit Fort Vancouver

24:52:57 CrossFit Marysville

24:56:66 Boise CrossFit Rainbow

Czapka CrossFit X-Factor

Kobiece wydarzenie 1

Atlantic Regional

6:49:13 Emily Bridgers

7:44:49 Cassidy Lance

7:50:27 Sarabeth Phillips

8:23:79 Alea Helmick

8:40:02 Darian Sperry

Region Zachodni

7:11:34 Janine Shillington

7:45:39 Samantha Tolbert

8:08:37 Christina Verhagen

9:22:44 Ashley Ferda

9:36:82 Brittany Brown

Kobiece wydarzenie 2

Atlantic Regional

Czapka + 11 Emily Bridgers

Czapka + 41 Christy Adkins

Czapka + 45 Sarabeth Phillips

Czapka + 46 Breona Evans

Czapka + 66 Talayna Fortunato

Region Zachodni

Czapka + 27 Carleen Mathews

Czapka + 36 Tia Wright

Czapka + 41 Joey Kimdon

Czapka + 43 Courtney Walker

Czapka + 43 Jenna Gracey

Wydarzenie żeńskie 3

Atlantic Regional

5:26:22 Kaleena Ladaeirous

5:41:80 Meg Reardon

5:43:13 Talayna Fortunato

5:43:52 Alea Helmick

5:47:18 Breona Evans

Region Zachodni

5:08:60 Emily Abbot

5:25:63 Regan Huckaby

5:28:68 Margaux Alvarez

5:33:77 whitney Darchuk

5:36:22 Carly Fuhrer

Kobiece wydarzenie 4

Atlantic Regional

13:42:23 Alanna Fisk (aktualny rekord zawodów)

14:12:72 Caroline Dardini

14:22:50 Lauren Weeks

14:38:95 Sarabeth Phillips

14:40:48 Kolson Lamb Casey

Region Zachodni

14:01:49 Joey Kimdon

14:12:67 Carleen Mathews

14:41:67 Christina Verhagen

14:45:51 Tia Wright

14:52:20 Mam nadzieję, że Cycero

Kobiece wydarzenie 5

Atlantic Regional

13:38:77 Anna Tunnicliffe

13:40:16 Meg Reardon

14:18:61 Christy Adkins

14:22:75 Alison Stall

14:25:19 Paige Semenza

Region Zachodni

13:00:73 Margaux Alvarez

13:33:57 Joey Kimdon

13:33:70 Carleen Mathews

13:35:39 Emily Abbott

13:53:98 Christina Verhagen

Kobiece wydarzenie 6

Atlantic Regional

11:34:39 Emily Bridgers

11:44:03 Cassidy Lance

12:09:87 Anna Tunnicliffe

12:57:36 Christy Adkins

13:07:71 Alea Helmick

Region Zachodni

11:23:00 Carleen Mathews

11:32:46 Margeaux Alvarez

12:23:39 Emily Abbott

12:32:08 Janine Shillington

12:48:82 Jenna Gracey

Kobiece wydarzenie 7

Atlantic Regional

3:38:51 Meg Reardon

3:39:47 Christy Adkins

3:50:89 Breona Evans

3:59:02 Emily Bridgers

3:59:94 ​​Meredith Buckner

Region Zachodni

3:47:80 Margaux Alvarez

4:02:50 Courtney Walker

4:03:44 Caitlin Ritchey

4:04:05 Carleen Mathews

4:11:39 Carly Fuhrer

Męskie wydarzenie 1

Atlantic Regional

6:43:90 Ben Smith

6:58:70 Daniel Petro

7:16:37 Jeff Evans

7: 5: 58 Jacob Anderson

8:05:64 ZA Anderson

Region Zachodni

07:16:01 Tyson Takasaki

7:31:24 Brent Fikowski

7:51:92 Connor Vale

7:52:44 Lucas Parker

8:20:40 Cole Sager

Męskie wydarzenie 2

Atlantic Regional

18:29:02 Ryan Elrod

Czapka + 12 Ben Smith

Czapka + 14 Gary Helmick

Czapka + 17 Nathan Bramblett

Czapka + 20 Nathan Trevillian

Region Zachodni

18:07:45 Cody Anderson (aktualny rekord wydarzenia)

18:30:98 Mitch Wagner

18:51:71 Brent Fikowski

18:58:57 Eric Showman

19:43:08 Ben Stoneberg

Męskie wydarzenie 3

Atlantic Regional

4:07:51 Nathan Bramblett (bieżący rekord wydarzenia)

4:10:38 Travis Mayer

4:12:25 Jeff Evans

4:12:40 Gary Helmick

4:15:09 Jacob Anderson

Region Zachodni

4:08:41 Ben Stoneberg

4:11:93 Allan Dunlap

4:12:29 Adam Davidson

4:14:97 Cole Sager

4:25:56 Mitch Wagner

Męskie wydarzenie 4

Atlantic Regional

14:43:99 Noah Ohlsen

15:03:33 Jeff Evans

15:08:85 Dominick Maurici

15:13:50 Bryce Lawlor

15:16:78 Chandler Smith

Region Zachodni

14:45:48 Brent Fikowski

14:46:21 Cody Anderson

15:13:35 Lucas Parker

15:23:29 Derick Shoda

15:25:32 Samuel Kwant

Męskie wydarzenie 5

Atlantic Regional

12:13:37 Ben Smith

12:16:40 Chandler Smith

12:22:77 Travis Mayer

12:56:28 Nathan Bramblett

12:57:42 Noah Ohlsen

Region Zachodni

12:39:89 Mitch Wagner

12:50:75 Adam Davidson

13:20:67 Brent Fikowski

13:37:51 Lucas Parker

13:47:37 Allan Dunlap

Męskie wydarzenie 6

Atlantic Regional

10:11:63 Noah Ohlsen (rekord aktualnego wydarzenia)

10:33:49 Jacob Anderson

10:40:87 Aaron Hanna

10:42:79 Lex Ozias

10:47:72 Travis Mayer

Region Zachodni

10:06:74 Brent Fikowski

10:23:86 Samuel Kwant

10:26:38 Adam Davidson

10:25:48 Lucas Parker

10:36:53 Ben Stoneberg

Męskie wydarzenie 7

Atlantic Regional

2:41:18 Ben Smith

2:44:63 Travis Mayer

2:45:16 Gary Helmick

2:45:64 Jacob Anderson

2:46:05 Jeff Evans

Region Zachodni

2:32:51 Cole Sager

2:37:67 Allan Dunlap

2:39:68 Lucas Parker

2:45:85 Samuel Kwant

2:46:21 Ben Stoneberg

Zdjęcie: Preston Smith Photography


Jeszcze bez komentarzy