Do półfinałów - wyniki ćwierćfinałów 2021 CrossFit Games

1279
Christopher Anthony
Do półfinałów - wyniki ćwierćfinałów 2021 CrossFit Games

Na zakończenie CrossFit Open w 2021 roku czterokrotnie Fittest Woman on Earth® Tia-Clair Toomey-Orr poprowadziła kobiety, a zdobywca piątego miejsca w CrossFit Games 2020, Jeffrey Adler, poprowadził mężczyzn. Po ćwierćfinałach Toomey-Orr utrzymał dominację, ponownie prowadząc w tabeli liderów w Oceanii. Adler również pozostał imponujący, przesuwając się tylko o dwa miejsca i kończąc na trzecim miejscu w Ameryce Północnej.

Celem ćwierćfinałów dla każdego zawodnika było zajęcie miejsca w następujących kwalifikacjach do półfinałów:

  • Ameryka północna: 120 najlepszych mężczyzn i kobiet oraz 80 drużyn (30 mężczyzn, 30 kobiet i 20 drużyn w każdym z czterech półfinałów).
  • Europa: 60 najlepszych mężczyzn i kobiet oraz 40 drużyn (30 mężczyzn, 30 kobiet i 20 drużyn w każdym z dwóch półfinałów)
  • Azja, Afryka, Ameryka Południowa i Oceania: odpowiednio 30 najlepszych mężczyzn i kobiet oraz 20 drużyn.

Poniżej znajdują się wyniki ćwierćfinałów dla każdej dywizji na każdym kontynencie. Uwaga: ten artykuł zostanie zaktualizowany, gdy CrossFit HQ zweryfikuje ostateczne wyniki ćwierćfinałowe.

[Powiązane: Sara Sigmundsdóttir opuści sezon CrossFit 2021 z powodu pęknięcia ACL]

Ameryka północna

Amanda Barnhart, dwukrotna lekkoatletka CrossFit Games, zapewniła sobie najwyższe miejsce w kategorii kobiet. Mistrz Titan Games, Dani Speegle, był tylko dwa punkty za Barnhartem i jeden punkt przed trzecim Mallory'm O'Brienem. Nastolatka, która zajęła drugie miejsce w Open, Emma Cary, zajęła czwarte miejsce. Brooke Wells, która zajęła piąte miejsce w zawodach CrossFit Games w 2020 roku, w ćwierćfinałach powróciła do tego samego miejsca.

Oto 20 najlepszych mężczyzn i kobiet z ćwierćfinałów poniżej. 120 najlepszych w każdej dywizji awansuje do półfinałów:

Wyniki ćwierćfinałowe dywizji kobiet

  1. Amanda Barnhart - 104 punkty
  2. Dani Speegle - 106 punktów
  3. Mallory O'Brien - 107 punktów
  4. Emma Cary - 113 punktów
  5. Brooke Wells - 114 punktów
  6. Feeroozeh Saghafi - 155 punktów
  7. Regan Huckaby - 159 punktów
  8. Danielle Brandon - 163 pkt
  9. Andrea Nisler - 176 punktów
  10. Kristi Eramo O'Connell - 234 pkt
  11. Bethany Shadburne - 246 punktów
  12. Paige Semenza - 250 punktów
  13. Kristine Best - 256 punktów
  14. Alessandra Pichelli - 264 pkt
  15. Sydney Michalyshen - 288 punktów
  16. Christine Kolenbrander - 290 punktów
  17. Kendall Vincelette - 354 punktów
  18. Carolyne Prevost - 358 punktów
  19. Emily Rolfe - 392 punktów
  20. Kloie Wilson - 399 punktów

Inni wybitni sportowcy, którzy awansowali do półfinałów, to Meg Reardon na 22. miejscu i Kari Pearce na 28. miejscu. Dodatkowo siostra bliźniaczka Wellsa, Sydney Wells, zajęła 71. miejsce i zakwalifikowała się do półfinałów.

Wyniki ćwierćfinałów w dywizji mężczyzn

  1. Travis Mayer - 158 punktów
  2. Scott Panchik - 160 punktów
  3. Jeffrey Adler - 219 punktów
  4. Patrick Vellner - 245 punktów
  5. Alexandre Caron - 259 punktów
  6. Justin Medeiros - 284 punktów
  7. Tyler Christophel - 290 punktów
  8. Saksoński Panchik - 298 punktów
  9. Noah Ohlsen - 315 punktów
  10. Spencer Panchik - 331 punktów
  11. Adam Davidson - 339 punktów
  12. Chandler Smith - 344 pkt
  13. Dylan Pettit - 351 punktów
  14. Samuel Cournoyer - 352 punktów
  15. Nick Mathew - 355 punktów
  16. Sarin Suvanasai - 373 punktów
  17. Alex Vigneault - 374 pkt
  18. Ben Smith - 379 punktów
  19. Samuel Kwant - 384 punktów
  20. Cole Sager - 393 punktów

Wszyscy zawodnicy płci męskiej, którzy brali udział w finałach CrossFit Games 2020, oprócz Mat Fraser, który przeszedł na emeryturę, znajdują się w pierwszej dwudziestce ćwierćfinałów. Jak wspomniano wcześniej, Adler zajął trzecie miejsce, brązowy medalista gier 2020 Justin Medeiros wylądował na szóstym miejscu, Noah Ohlsen, który zajął czwarte miejsce w 2020 r., Zajął dziewiąte miejsce, a wicemistrz gry w 2020 r. Samuel Kwant zajął 19. miejsce.

Dodatkowo wszyscy trzej bracia Panchik - Scott, Saxon i Spencer - zajęli odpowiednio drugie, ósme i dziesiąte miejsce.

[Związane z: Strongman Rob Kearney przeprowadza 5 wywiadów z mistrzem Mat Fraser w grach CrossFit]

Europa

Niektóre znane osobistości CrossFit znalazły się na szczycie tabeli w ćwierćfinale w Europie w kategorii kobiet. Laura Horváth, Gabriela Migała i Kristin Holte zdobyły odpowiednio pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Oto 20 najlepszych mężczyzn i kobiet z ćwierćfinałów poniżej. 60 najlepszych w każdej dywizji awansuje do półfinałów:

Wyniki ćwierćfinałowe dywizji kobiet

  1. Laura Horváth - 47 punktów
  2. Gabriela Migała - 55 punktów
  3. Kristin Holte - 63 punkty
  4. Jacqueline Dahlstrøm - 74 punkty
  5. Emma McQuaid - 141 punktów
  6. Tayla Howe - 159 punktów
  7. Emma Tall - 171 punktów
  8. Sona Karaskova - 173 punktów
  9. Kelly Friel - 190 punktów
  10. Annie Thorisdottir - 197 punktów
  11. Katrin Davíðsdóttir - 200 punktów
  12. Samantha Briggs - 211 punktów
  13. Karin Freyová - 224 punkty
  14. Mikaela Norman - 225 punktów
  15. Erica Ekelund - 227 punktów
  16. Matilde Garnes - 236 punktów
  17. Lena Richter - 255 punktów
  18. Camilla Salomonsson Hellman - 261 punktów
  19. Thuridur Erla Helgadottir - 270 punktów
  20. Ella Wunger - 274 punktów

Wicemistrzyni Igrzysk w 2020 roku, Katrin Davíðsdóttir, zajęła 11. miejsce. Annie Thorisdottir radzi sobie wyjątkowo dobrze, zajmując 10. miejsce w swoim pierwszym sezonie po urodzeniu dziecka. Była Fittest Women on Earth® Samantha Briggs, która startowała w klasyfikacji OUT w tabeli liderów OPEN podczas CrossFit Open 2020, wylądowała na 12. miejscu.

Wyniki ćwierćfinałów w dywizji mężczyzn

  1. Reggie Fasa - 140 punktów
  2. Simon Mantyla - 151 punktów
  3. Jonne Koski - 160 punktów
  4. Giorgos Karavis - 168 punktów
  5. Björgvin Karl Gudmundsson - 188 punktów
  6. Moritz Fiebig - 193 punktów
  7. André Houdet - 200 punktów
  8. Joshua Al-Chamaa - 234 pkt
  9. Frederik Aegidius - 252 punktów
  10. Uldis Upenieks - 270 punktów
  11. Alexandre Pinsolle - 282 punktów
  12. Boris Judin - 295 punktów
  13. Henrik Haapalainen - 308 punktów
  14. Lazar Dukić - 317 punktów
  15. Fabian Beneito - 337 punktów
  16. Sam Stewart - 343 punktów
  17. Tommaso Pieri - 354 punktów
  18. Guillaume Briant - 357 punktów
  19. PD Savage - 360 punktów
  20. Alex Kotoulas - 368 punktów

[Powiązane: 5 wielkich mitów, w które ludzie wierzą sportowcom w CrossFit Games]

Azja

Oto 20 najlepszych kobiet i mężczyzn z ćwierćfinałów poniżej. 30 najlepszych w każdej dywizji awansuje do półfinałów:

Wyniki ćwierćfinałowe dywizji kobiet

  1. Alexsandra Buzunova - 25 punktów
  2. Seungyeon Choi - 32 punkty
  3. Svetlana Kunyshkina - 38 punktów
  4. Svetlana Veselova - 51 punktów
  5. Seher Kaya - 77 punktów
  6. Aichan Chen - 80 punktów (T-6 miejsce)
  7. Anastasia Plekhanova - 80 punktów (T-6 miejsce)
  8. Yuko Sakuyama - 80 punktów (T-6 miejsce)
  9. Maria Astashova - 84 punkty
  10. Baryshnickova Darya - 90 punktów (T-10)
  11. Dawon Jung - 90 punktów (T-10)
  12. Nataly Egorova - 94 pkt
  13. Kseniia Trubetskaia - 105 punktów
  14. Kamila Takeyeva - 127 punktów
  15. Galchenko Liliia - 131 punktów
  16. Uracha Teerawanitsan - 136 punktów (T-16 miejsce)
  17. Albo Cohena - 136 punktów (T-16 miejsce)
  18. Nicole Pettel - 140 punktów
  19. Akiko Kamitani - 141 punktów
  20. Alina Aleksandrova - 142 pkt (T-20th)
  21. Omer Reshef - 142 pkt (T-20th)

Wyniki ćwierćfinałów w dywizji mężczyzn

  1. Aleksandar Ilin - 56 punktów
  2. Hamzeh Tarefi - 74 punkty
  3. Stas Solodov - 76 punktów
  4. Seokbeom Kim - 107 punktów
  5. Timofey Prolubnikov - 109 punktów
  6. Roman Khrennikov - 111 punktów
  7. Vladimir Sechin - 132 punkty
  8. Eitan Lieberman - 138 punktów
  9. Denis Samsonov - 148 punktów
  10. Iakov Filimonov - 153 punkty
  11. Ivan Kukartsev - 166 punktów
  12. Ant Haynes - 171 punktów
  13. Basel Qatamesh - 176 punktów
  14. Rulan Miftakhov - 197 punktów
  15. Ilyas Kuliev - 200 punktów
  16. Sunjae Han - 209 punktów
  17. Artem Matsak - 217 punktów
  18. Zhenhua Zhou - 236 punktów
  19. Ram Dover - 239 punktów
  20. Eren Kim - 240 punktów

[Powiązane: Zack George wycofuje się z sezonu 2021 CrossFit Games]

Afryka

Oto 20 najlepszych kobiet i mężczyzn z ćwierćfinałów poniżej. 30 najlepszych w każdej dywizji awansuje do półfinałów:

Wyniki ćwierćfinałowe dywizji kobiet

  1. Michelle Basnett - 32 punkty
  2. Dina Swift - 39 punktów
  3. Michelle Merand - 42 punkty
  4. Mary Jamieson - 64 punkty
  5. Gemma Rader - 65 punktów
  6. Anneke Spies - 73 punkty
  7. Ingy Hossam Eldin - 81 punktów
  8. Aya Fouad - 105 punktów
  9. Elzaan Goosen - 107 punktów
  10. Brady Finkel - 108 punktów
  11. Janine Penniall - 111 punktów
  12. Megan Joy McDermott - 112 punktów
  13. Leeverne Engelbrecht - 113 punktów
  14. Gilmari Reyneke - 117 punktów
  15. Lee Keyrouz - 120 punktów
  16. Christina Livaditakis - 127 punktów
  17. Nicola Temperman - 128 punktów
  18. Francie Gerber - 134 punktów
  19. Giselle Barbosa - 144 punktów
  20. Megan Faul - 145 punktów

Wyniki ćwierćfinałów w dywizji mężczyzn

  1. Jason Smith - 67 punktów
  2. Kealan Henry - 70 punktów
  3. Ruan Duvenage - 85 punktów
  4. Mohamed Elomda - 93 punkty
  5. Billy Pullen - 103 pkt
  6. Darren Zurnamer - 114 punktów
  7. Abelrahman Abullah - 119 punktów
  8. Ruan Conradie - 126 punktów
  9. Hamza Mahir - 129 punktów
  10. Alexandre Bradley - 139 punktów
  11. Brandon Jacobs - 148 punktów
  12. Barend Smit - 149 punktów
  13. AJ Visser - 160 punktów
  14. Trent Williams - 163 pkt
  15. Ruan Potgieter - 169 punktów
  16. Michael Van Tonder - 178 punktów
  17. Schalk Burger - 185 punktów
  18. Rene Lamont - 186 punktów
  19. Richarda Smitha - 190 punktów
  20. Eduan Troskie - 204 pkt

[Powiązane: Użyj otwartych wyników CrossFit, aby ulepszyć programowanie i rutynę fitness]

Oceania

Oto 20 najlepszych kobiet i mężczyzn z ćwierćfinałów poniżej. 30 najlepszych w każdej dywizji awansuje do półfinałów:

Wyniki ćwierćfinałowe dywizji kobiet

  1. Tia-Clair Toomey-Orr - 13 punktów
  2. Kara Saunders - 18 punktów
  3. Laura Clifton - 45 punktów
  4. Ellie Turner - 57 punktów
  5. Christee Bishop - 61 punktów
  6. Madeline Sturt - 67 punktów
  7. Marnie Sykes - 73 punkty
  8. Justine Beath - 86 punktów
  9. Bailey Rogers - 97 punktów
  10. Gemma Hauck - 111 punktów
  11. Madeline Shelling - 113 punktów
  12. Harriet Roberts - 132 pkt (T-12 miejsce)
  13. Alethea Boon - 132 pkt (T-12 miejsce)
  14. Danielle Ford - 154 pkt
  15. Simone Arthur - 167 punktów (T-15.)
  16. Jessica Coughlan - 167 punktów (T-15.)
  17. Emma Chapman - 171 punktów
  18. Annika Roberts - 199 punktów
  19. Olivia Kelly - 200 punktów (T-19th)
  20. Briony Challis - 200 punktów (T-19th)

Wyniki ćwierćfinałów w dywizji mężczyzn

  1. Jay Crouch - 37 punktów
  2. Khan Porter - 43 punkty
  3. Bayden Brown - 48 punktów
  4. Rob Forte - 77 punktów
  5. Luke Fiso - 87 punktów
  6. Brandon Swan - 95 punktów
  7. Jake Standen - 138 punktów
  8. Matt Gilpin - 147 punktów
  9. Royce Dunne - 149 punktów
  10. John Champion - 152 pkt
  11. Zeke Grove - 163 pkt
  12. Ben Fowler - 170 punktów
  13. James Newbury - 177 punktów
  14. Evan Morris - 210 punktów
  15. Rees Machell - 214 punktów
  16. Rob Watt - 239 punktów
  17. Dene Flude - 252 punktów
  18. Luke Fowler - 255 punktów
  19. Adam Leaney - 259 punktów
  20. Kendall Peterson - 265 punktów

[Powiązane: CrossFit Games Veterans Josh Bridges vs. Zapowiedź meczu bokserskiego Jacoba Heppnera]

Ameryka Południowa

Oto 20 najlepszych kobiet i mężczyzn z ćwierćfinałów poniżej. 30 najlepszych w każdej dywizji awansuje do półfinałów:

Wyniki ćwierćfinałowe dywizji kobiet

  1. Larissa Cunha - 21 punktów
  2. Melina Rodriguez - 39 punktów
  3. Sasha Nievas - 43 punkty
  4. Victoria Campos - 50 punktów
  5. Gabriella Moratti - 69 punktów
  6. Alexia Williams - 76 punktów
  7. Thais Nunes - 82 punkty
  8. Julia Kato - 89 punktów
  9. Amanda Fusuma - 103 pkt
  10. Laura Gonzalez-Marin - 107 punktów
  11. Jimena Delamer - 108 punktów
  12. Bia Clemente - 114 punktów
  13. Thatianne Freitas - 122 punktów
  14. Luiza Marques - 140 punktów
  15. Adriana Gonzalez - 142 punkty
  16. Valentina Rangel - 152 pkt (T-16 miejsce)
  17. Claudia Amaral - 152 pkt (T-16 miejsce)
  18. Isabel D'Avis - 157 punktów
  19. Carol Colling - 168 punktów
  20. Maria Camila Quintero - 170 punktów

Wyniki ćwierćfinałowe dywizji mężczyzn

  1. Nicolas Bidarte - 53 punkty
  2. Anderon Primo - 61 punktów
  3. Benjamin Gutierrez - 75 punktów
  4. Guilherme Malheiros - 87 punktów
  5. Agustin Richelme - 88 punktów
  6. Julian Serna - 100 punktów (T-6)
  7. Piero Gorichon - 100 punktów (T-6)
  8. Maxmiliano Arigossi - 103 pkt
  9. Bruno Marins - 109 punktów
  10. Kaique Cerveny - 112 punktów
  11. Mario Santaella - 138 punktów
  12. Santiago Combo - 153 punkty
  13. Guilherme Domingues - 158 punktów
  14. Vitor Caetano - 187 punktów
  15. Martin Gonzalez - 191 punktów
  16. Gustavo Errico - 192 punkty
  17. Lucas Da Rosa - 200 punktów
  18. Flaudizio Brandao - 202 punkty
  19. Geronimo Beaudean - 203 punktów
  20. Joao Pedro Barcelos - 211 punktów

[Związane z: Blind CrossFitter Kym Dekeyrel rozwija się w świetle reflektorów]

Do półfinałów

Pierwotnie wszystkie półfinały miały być zmaganiami osobowymi. Część z nich została jednak zamieniona na zdarzenia wirtualne ze względu na komplikacje wywołane przez COVID-19. Atlas Games i German Throwdown to dwa, które zostały zamienione na wirtualne zawody.

Wirtualny półfinał Catchall został również dodany jako wydarzenie dla sportowców, którzy nie mogą podróżować na swoje osobiste wydarzenie półfinałowe z powodu komplikacji w podróży lub ograniczeń związanych z COVID. Zawodnicy, którzy uczestniczą w półfinale Catchall będą ze sobą konkurować podobne do innych wydarzeń półfinałowych.

Po półfinale, 38 mężczyzn, 38 kobiet i 38 drużyn zakwalifikuje się do 2021 NOBULL CrossFit Games. Dwóch dodatkowych mężczyzn i dwie dodatkowe kobiety, które ledwo przegapiły kwalifikacje w półfinale, otrzymają ostatnią szansę, aby przejść przez kwalifikacje ostatniej szansy.

Ćwierćfinały drużynowe rozpoczynają się 19 kwietnia 2021 r

Wyróżniony obraz: @amandajbarnhart


Jeszcze bez komentarzy